• Teamsponsor: Attentive Thuiszorg

    Geen informatie

  • Spelers

    Merel Oldenburger, Martijn Koning, Silvijn Verhagen, Isabel Puttenaar, Thijn Sneekes, Simon Keesman, Tijs Goed, Kick Roozing, Vincent van de Berg, Sigge van der Veek, Kees van den Hoek, Per Kraakman, Luuk van der Vliet, Stijn Hobma en Thijmen Verhagen

    Trainingstijden: dinsdag en donderdag van 18:30 tot 19:30 onder leiding van Do Bakker

    programma:
    22-12 Attentive thuiszorg JO13-1 tegen Winkel JO13-1                      om 12:00 en 12:40 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    29-12 Attentive thuiszorg JO13-1 tegen Geel Zwart JO13-2               om 14:00 en 14:40 in hal MULTITREFFER 't Zand
    05-01 Attentive thuiszorg JO13-1 tegen Nieuwe Niedorp JO13-1     om 15:40 en 16:20 in hal GROENEWEGHAL Schagen
    19-01 Attentive thuiszorg JO13-1 tegen BOL JO13-1                          om 14:00 en 14:40 in hal GEESTMERAMBACHT Noord Scharwoude
    26-01 Attentive thuiszorg JO13-1 tegen Flevo JO13-1                        om 15:20 en 16:00 in hal T ZIJVELD 't Veld
    02-02 Finale wedstrijden tussen 10:20 en 12:20                                                                    in hal DOORBRAAK Warnmenhuizen

    22-12 Attentive thuiszorg JO13-2 tegen Winkel JO13-2                                                     om 13:20 en 14:20 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    29-12 Attentive thuiszorg JO13-2 tegen VZV Koos Ligthart Schilderwerken JO13-1    om 14:40 en 15:20 in hal T ZIJVELD 't Veld
    05-01 Attentive thuiszorg JO13-2 tegen Flevo JO13-2                                                        om 14:40 en 15:20 in hal T ZIJVELD 't Veld
    19-01 Attentive thuiszorg JO13-2 tegen BOL JO13-2                                                          om 13:20 en 14:20 in hal GEESTMERAMBACHT Noord Scharwoude
    26-01 Attentive thuiszorg JO13-2 tegen Arie Bleeker verzekeringen/HT JO13-3           om 14:40 en 15:20 in hal MOLENTOCHT Schagerbrug
    02-02 Finale wedstrijden tussen 12:00 en 14:00                                                                                                    in hal DOORBRAAK Warmenhuizen

    22-12 Attentive thuiszorg JO13-3 tegen Kaagvogels JO13-1                                       om 13:00 en 13:40 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    29-12 Attentive thuiszorg JO13-3 tegen Dirkshorn JO13-1                                           om 16:40 en 17:20 in hal SPARTAHAL Schagen
    05-01 Attentive thuiszorg JO13-3 tegen Zwart Timmerwerken/HT JO13-4                om 10:40 en 11:20 in hal GROENEWEGHAL Schagen
    12-01 Attentive thuiszorg JO13-3 tegen Nieuwe Niedorp JO13-2                               om 11:00 en 11:40 in hal SPARTAHAL Schagen
    19-01 Attentive thuiszorg JO13-3 tegen VZV Erik Zomerdijk Lijmwerken JO13-2    om 10:40 en 11:20 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    02-02 Finale wedstrijden tussen 8:00 en 10:00                                                                                                 in hal HARENKARSPELHAL Tuitjenhorn

  • Teaminformatie
    TeamSint Boys (St.Maarten) JO13-1
    Competitie
  • Staf
    NaamFunctie
    Bakker, Dominic
    Bakker, DominicTeammanager
    Verhagen, WichardTeammanager
    Verhagen, WichardTeammanager
  • Spelers
    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hobma, Stijn
    Keesman, Simon
    Kraakman, Per
    Puttenaar, Isabel
    Sneekes, Thijn
    Verhagen, Silvijn
    Verhagen, Thijmen
  • Programma
    CompetitieDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    beker20 jan.13:00Sint Boys (St.Maarten) JO13-1 - Always Forward JO13-4Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
    oefen20 jan.14:00Sint Boys 1 - MOC 1Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
    oefen3 feb.14:00Sint Boys 1 - AGSV 1Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
    regulier9 feb.11:30Sint Boys (St.Maarten) JO13-1 - ST Schagen/SRC JO13-2Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand competitie
    #TeamGWWGV+-P
    1Flevo JO13-1111100112533
    2Sint Boys (St.Maarten) JO13-111821541026
    3JVC JO13-211722411723
    4ZAP JO13-211623272320
    5VZV JO13-110613212019
    6Con Zelo JO13-110523273717
    7JVC JO13-311515262716
    8Texel 94 JO13-3G11416404913
    9Succes JO13-21030721499
    10Kleine Sluis JO13-21112814545
    11Wieringermeer JO13-21011816404
    12HCSC JO13-21100117750
  • Stand beker
    #TeamGWWGV+-P
    1Sint Boys (St.Maarten) JO13-133001129
    2Hollandia T JO13-232011056
    3VIOS-W JO13-23102883
    4Duinrand S JO13-230036200