• Teamsponsor
    NaamWebsite
    André Dekker Allround Service
  • Spelers

    Stefan Burger, Bas Raven, Timo de Groot, Ruben Schuur, Marciano Ridder, Bob Slikker, Jan van Schaik, Kian Kooij, Roemer Aalberts, Thomas Dekker, Finn Sneekes, Djeez van Dam en Jamie Lootz

    trainingstijden: maandag en woensdag van 18:00 tot 19:00 onder leiding van Gerrit de Gier

    programma:
    22-12 André Dekker Allround service JO12-1 tegen DTS JO12-1                  om 09:00 en 09:40 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    05-01 André Dekker Allround service JO12-1 tegen Kaagvogels JO12-1    om 12:00 en 12:40 in hal T ZIJVELD 't Veld
    12-01 André Dekker Allround service JO12-1 tegen VESDO JO12-1             om 15:40 en 16:20 in hal MOLENTOCHT Schagerbrug
    19-01 André Dekker Allround service JO12-1 tegen Winkel JO12-1               om 10:20 en 11:00 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    26-01 André Dekker Allround service JO12-1 tegen Geel Zwart JO12-2        om 14:00 en 14:40 in hal MULTITREFFEN 't Zand
    02-02 Finale wedstrijden tussen 13:20 en 15:20                                                                                    in hal MOLENTOCHT Schagerbrug

    22-12 André Dekker Allround service JO12-2 tegen Nieuwe Niedorp MO12-2       om 14:00 en 14:40 in hal DOORBRAAK Warmenhuizen
    29-12 André Dekker Allround service JO12-2 tegen VESDO JO12-2                       om 14:40 en 17:20 in hal MOLENTOCHT Schagerbrug
    05-01 André Dekker Allround service JO12-2 tegen Dirkshorn MO12-2                  om 09:20 en 10:00 in hal GROENEWEGHAL Schagen
    12-01 André Dekker Allround service JO12-2 tegen Succes JO12-1                       om 11:40 en 12:20 in hal MULTITREFFER 't Zand
    26-01 André Dekker Allround service JO12-2 tegen Nieuwe Niedorp MO12-1      om 14:20 en 15:00 in hal NIEDORPHAL Winkel
    02-02 Finale wedstijden tussen 15:40 en 17:20                                                                                               in hal MOLENTOCHT Schagerbrug

  • Teaminformatie
    TeamSint Boys (St.Maarten) JO12-1
    Competitie
  • Staf
    NaamFunctie
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdTeammanager
    Dekker - van Koot, JacquelineTeammanager
    Dekker - van Koot, JacquelineTeammanager
    Keesman, MartinTeammanager
    Keesman, MartinTeammanager
  • Spelers
    Naam
    Aalberts, Roemer
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dekker, Thomas
    Ridder, Marciano
    Schuur, Ruben
    Sneekes, Finn
  • Programma
    CompetitieDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    oefen20 jan.14:00Sint Boys 1 - MOC 1Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
    oefen3 feb.14:00Sint Boys 1 - AGSV 1Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
    regulier9 feb.11:30Sint Boys (St.Maarten) JO12-1 - LSVV JO12-1Sportpark "''t Hoog" - Sint BoysSINT MAARTEN
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand competitie
    #TeamGWWGV+-P
    1Vesdo JO12-19810612025
    2Sint Boys (St.Maarten) JO12-19801692224
    3FC Den Helder JO12-49621371620
    4Koog De JO12-1G9504583515
    5HCSC JO12-29504241815
    6ST Schagen/SRC JO12-29405292812
    7Geel Zwart 30 JO12-29315194510
    8VIOS-W JO12-2930616669
    9Koedijk JO12-4910827493
    10Vrone JO12-3900915560
  • Stand beker
    #TeamGWWGV+-P
    1Sint Boys (St.Maarten) JO12-132102177
    2Vesdo JO12-132101367
    3Geel Zwart 30 JO12-2310210203
    4ST Schagen/SRC JO12-230037180