• Sint Boys (St.Maarten) 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsor
    NaamWebsite
    QJ Vink & Zonen B.V.http://vinkholland.nl
  • Teaminformatie
    TeamSint Boys (St.Maarten) 3
    Competitie
  • Staf
    NaamFunctie
    Kruijer, SimcoTeammanager
    Ooms, ErikTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Spelers
    Naam
    Beld, Mats
    Borst, Hans
    Geus, Mark de
    Goudsblom, Dirk
    Haas, Boy de
    Kruijer, Simco
    Moras, Bram
    Ooms, Erik
    Oosterling, Kay
    Raven, Bart
    Schuur, Rene
    Verduin, Ruud
    Vonk, Damiƫn
    Wit, Jan
    Wit, Klaas

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    CompetitieDatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaats
    regulier26 mei11:00Sint Boys (St.Maarten) 3 - VIOS-W 5Sportpark 't HoogSINT MAARTEN
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Stand competitie
    PositieTeamGSGWGLVL+-PT
    1VIOS-W 5151212772837
    2LSVV 8161123703835
    3LSVV 715825463326
    4Dirkshorn 216826393926
    5Hollandia T 316727474023
    6Sint Boys (St.Maarten) 317728346323
    7Con Zelo 417719414422
    8Nieuwe Niedorp 318648585122
    9VZV 3184311384515
    10Winkel 416211324937