• Programma

    WedstrijddatumCompetitieAanvangWedstrijdScheidsrechterPlaats
    za 21-sep.regulier09:45DWOW JO8-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO8-1WIERINGERWERF
    za 21-sep.beker10:00Sint Boys (St.Maarten) JO12-1 - Schagen United JO12-3AfgeschermdSINT MAARTEN
    za 21-sep.regulier10:00VZV JO9-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO9-1'T VELD
    za 21-sep.regulier11:15Hollandia T JO10-3 - Sint Boys (St.Maarten) JO10-1TUITJENHORN
    za 21-sep.regulier12:55Texel 94 JO14-3 - ST Sint Boys/Vesdo JO14-1J. (Jan) van TexelDEN BURG
    za 21-sep.regulier14:00Succes JO16-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO16-1HIPPOLYTUSHOEF
    za 21-sep.regulier14:15Nieuwe Niedorp JO13-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO13-1GAfgeschermdNIEUWE NIEDORP
    za 21-sep.regulier15:00Kolping Boys JO17-3 - ST Sint Boys/Vesdo JO17-1ALKMAAR
    zo 22-sep.regulier11:00Sint Boys (St.Maarten) 3 - Wieringerwaard 3R.H. (Richard) de VriesSINT MAARTEN
    zo 22-sep.regulier14:00Koog (de) 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1DE KOOG
    zo 22-sep.regulier14:00Schagen United 4 - Sint Boys (St.Maarten) 2A. (Nicolas) WilsonSCHAGEN
    za 28-sep.regulier10:00Sint Boys (St.Maarten) JO9-1 - Hollandia T JO9-1SINT MAARTEN
    za 28-sep.regulier10:00Sint Boys (St.Maarten) JO10-1 - Winkel JO10-2SINT MAARTEN
    za 28-sep.regulier10:00ST Sint Boys/Vesdo JO14-1 - Kleine Sluis JO14-1GL. (Leon) de GrootSINT MAARTEN
    za 28-sep.beker10:00Petten JO12-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO12-1M. (Martijn) van NimwegenPETTEN
    za 28-sep.regulier11:00ST Sint Boys/Vesdo JO13-1G - Winkel JO13-1SCHAGERBRUG
    za 28-sep.regulier11:30Sint Boys (St.Maarten) JO8-1 - Schagen United JO8-5SINT MAARTEN
    za 28-sep.regulier12:25ST Sint Boys/Vesdo JO16-1 - VIOS-W JO16-1SCHAGERBRUG
    za 28-sep.regulier13:05ST Sint Boys/Vesdo JO17-1 - VZV JO17-1SCHAGERBRUG
    zo 29-sep.regulier11:00Sint Boys (St.Maarten) 2 - Hollandia T 3G.T. (Ge) van der VlietSINT MAARTEN
    zo 29-sep.regulier13:00VIOS-W JO19-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO19-1WARMENHUIZEN
    zo 29-sep.regulier14:00Sint Boys (St.Maarten) 1 - Callantsoog 1SINT MAARTEN
    zo 29-sep.regulier14:00FC Den Helder 6 - Sint Boys (St.Maarten) 3DEN HELDER
    za 05-okt.regulier09:00Succes JO8-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO8-1HIPPOLYTUSHOEF
    za 05-okt.regulier09:00Dirkshorn JO9-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO9-1DIRKSHORN
    za 05-okt.beker10:00Sint Boys (St.Maarten) JO12-1 - DWOW JO12-1D. (Dik) NanneSINT MAARTEN
    za 05-okt.regulier10:00Succes JO13-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO13-1GHIPPOLYTUSHOEF
    za 05-okt.regulier10:00Wiron JO16-1 - ST Sint Boys/Vesdo JO16-1DEN OEVER
    za 05-okt.regulier10:45Duinrand S JO14-2 - ST Sint Boys/Vesdo JO14-1SCHOORL
    za 05-okt.regulier11:00VIOS-W JO10-2 - Sint Boys (St.Maarten) JO10-1WARMENHUIZEN
    za 05-okt.regulier14:00Koedijk JO17-4 - ST Sint Boys/Vesdo JO17-1KOEDIJK
    zo 06-okt.regulier10:45Winkel 3 - Sint Boys (St.Maarten) 2WINKEL
    zo 06-okt.regulier11:00ST Sint Boys/Vesdo JO19-1 - Succes JO19-2SINT MAARTEN
    zo 06-okt.regulier11:00Sint Boys (St.Maarten) 3 - Callantsoog 2SINT MAARTEN
    zo 06-okt.regulier14:00Sint Boys (St.Maarten) 1 - Texel 94 1SINT MAARTEN
    za 12-okt.regulier10:00Sint Boys (St.Maarten) JO9-1 - Con Zelo JO9-2SINT MAARTEN
    za 12-okt.regulier10:00Sint Boys (St.Maarten) JO10-1 - Schagen United JO10-7SINT MAARTEN
    za 12-okt.regulier10:00ST Sint Boys/Vesdo JO14-1 - Vrone JO14-2SINT MAARTEN
    za 12-okt.regulier11:30Sint Boys (St.Maarten) JO8-1 - Wieringermeer JO8-1SINT MAARTEN
    za 12-okt.regulier11:30ST Sint Boys/Vesdo JO16-1 - Wieringerwaard JO16-1SCHAGERBRUG
    za 12-okt.beker11:30Winkel JO12-1 - Sint Boys (St.Maarten) JO12-1WINKEL
    za 12-okt.regulier13:45ST Sint Boys/Vesdo JO13-1G - Dirkshorn JO13-2SCHAGERBRUG
    zo 13-okt.regulier11:00Sint Boys (St.Maarten) 2 - ZAP 4SINT MAARTEN
    zo 13-okt.regulier11:00VZV JO19-1 - ST Sint Boys/Vesdo JO19-1'T VELD
    zo 13-okt.regulier11:30Geel Zwart 30 3 - Sint Boys (St.Maarten) 3'T ZAND NH
    zo 13-okt.regulier14:00Oosterend 1 - Sint Boys (St.Maarten) 1OOSTEREND NH