• DatumAanvangAanwezigThuisspelendUitspelendRijouders
    8-apr10:009:30D.E.S. F1Schagen F2
    8-apr11:0010:30D.E.S. E1Niedorp E1
    8-apr12:1011:40D.E.S. D1;DSS D1
    8-apr13:1512:45D.E.S. DC1Con Zelo DC1
    10-apr19:30in overlegSpartanen DA1D.E.S. DS1in overleg
    14-apr11:0010:00Tonegido DC2D.E.S. DC1Fam. Groot en Fam. Hobma
    14-apr14:0013:10Maedilon/VZV D1D.E.S. D1Fam. Sem van Zweeden en Fam. Verhagen
    5-mei11:30in overlegHugo Girls DS2D.E.S. DS1in overleg
    15-apr12:0011:00D.W.O.W. E1D.E.S. E1Fam. Verrijzer en Fam. Broersen
    15-apr14:1013:00Meervogels'60 DA1D.E.S. DA1Fam. Vader Fam. Hoogland en Fam. Levi van den Hoek
    21-apr10:009:10Z.A.P. DC3D.E.S. DC1Fam. Hoogeveen en Fam. Kaag
    21-apr11:4010:50J.H.C. E1D.E.S. E1Fa. van Gerwen en Fam. Konijn
    21-apr12:0010:50Commandeur/VVW D1D.E.S. D1Fam. Hoogland en Fam. Lindie Fransen
    21-apr12:3011:45Kleine Sluis F1D.E.S. F1Fam. Slikker en Fam. V. Schaick
    12-mei19:0017:55Zwaluwen '30 DA1D.E.S. DA1Fam. Hobma Fam. Mulder en Fam. Slikker
    22-apr11:15in overlegTornado DS3D.E.S. DS1in overleg
    12-mei10:009:30D.E.S. F1A & O F1
    12-mei11:0010:30D.E.S. DC1Schagen DC2
    13-mei10:009:30D.E.S. E1D.S.O. E1
    13-mei11:0510:35D.E.S. D1KSV D1
    13-mei12:0011:30D.E.S. DS1H.V. Blokker DS1
    13-mei13:2012:50D.E.S. DA1Wijk aan Zee DA1
    26-mei12:0011:00Tornado DC2D.E.S. DC1Fam. Rozing en Fam.Cremer
    26-mei14:0013:10Hugo Girls E1D.E.S. E1Fam. Van Straten en Fam. Verhagen
    26-mei18:0017:10Z.A.P. D1;D.E.S. D1Fam. Sterkman en Fam Numan
    27-mei11:0010:15Geel Zwart F2D.E.S. F1Fam. Van der Veek en Fam. Roos Goed
    27-mei12:0014:15Zaanstreek DA1D.E.S. DA1Fam. Smakman Fam. Vader en Fam. Hoogland
    27-mei14:10in overlegVrone DS1D.E.S. DS1in overleg
    2-jun10:009:30D.E.S. F1Tornado F1
    2-jun11:0010:30D.E.S. DC1Hollandia T DC1
    3-jun10:5010:20D.E.S. E1D.E.S. D1
    3-jun11:2010:50D.E.S. D1D.E.S. DS1
    3-jun12:3012:00D.E.S. DS1D.E.S. DA1
    3-jun13:2012:50D.E.S. DA1Westfriezen DA2
    9-jun13:0012:10Hugo Girls F1D.E.S. F1Fam. Pleun Goed en Fam. Slikker
    10-jun11:1010:30Schagen E1D.E.S. E1Fam. Van der Veek en Fam. Prins
    10-jun11:50in overlegGeel Zwart DS1D.E.S. DS1in overleg
    10-jun12:0010:50DSS D2D.E.S. D1Fam. Konijn en Fam. Van Straten
    10-jun12:1011:00S.C. Dynamo DA1D.E.S. DA1Fam. Levi van den Hoek Fam. Hobma en Fam. Mulder
    10-jun14:1013:25Geel Zwart DC2D.E.S. DC1Fam. Hoogeveen en Fam. Groot