Datum | Aanvang | Aanwezig | Thuisspelend | Uitspelend | Rijouders/Tijdwaarneming | Accommodatie |
---|---|---|---|---|---|---|
2-3-2019 | 10:00 | 09:00 | Victoria O E1 | D.E.S. E1# | Fam. V. Staten en Fam. Van der Veek | De Stap OBDAM |
2-3-2019 | 16:45 | 16:00 | Hollandia T F2 | DES F1 | Sportzaal de Groet TUITJENHORN | |
2-3-2019 | 17:40 | 16:45 | Lacom '91 DC1 | D.E.S. DC1# | Fam. Hoogeveen en Fam. Numan | Geestmerambacht NOORD-SCHARWOUDE |
3-3-2019 | 13:10 | 12:25 | Hollandia T DA1 | D.E.S. DA1# | Fam. Slikker Fam. Hoogland en Fam. Vader | Harenkarspelhal TUITJENHORN |
3-3-2019 | 14:05 | in overleg | SSV/Sporting S DS3 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | de Mijse SCHERMERHORN |
9-3-2019 | 10:30 | 09:30 | DSO F1 | DES F1 | Sprongschot 't DEN HELDER | |
10-3-2019 | 11:25 | 10:55 | D.E.S. E1# | Schagen E1 | Fam. Konijn | Molentocht SCHAGERBRUG |
10-3-2019 | 12:20 | 11:50 | D.E.S. DC1# | Geel Zwart DC1# | Fam. Numan | Molentocht SCHAGERBRUG |
10-3-2019 | 13:20 | 12:50 | D.E.S. DA1# | SEW DA2 | Fam. Smakman | Molentocht SCHAGERBRUG |
10-3-2019 | 14:35 | 14:05 | Petten/D.E.S. DS1 | Blinkert DS2 | in overleg | Molentocht SCHAGERBRUG |
16-3-2019 | 20:10 | in overleg | HCV '90 DS3 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | Kinheimhal BEVERWIJK |
17-3-2019 | 09:00 | 08:10 | JHC E1 | D.E.S. E1# | Fam. Pleun Goed en Fam. Van der Veek | Sport aan Zee 1 JULIANADORP |
17-3-2019 | 10:00 | 09:30 | DES F1 | Zap F3 | Molentocht SCHAGERBRUG | |
17-3-2019 | 12:00 | 10:40 | Valken DA1 | D.E.S. DA1# | Fam. Hobma Fam. Levi v/d Hoek en Fam. Smakman | de Banne VENHUIZEN |
17-3-2019 | 15:50 | 15:00 | Zap DC2 | D.E.S. DC1# | Fam. Roozing en Fam. Konijn | de Zwaluwenvlucht BREEZAND |
24-3-2019 | 09:30 | 09:00 | D.E.S. E1# | VZV E2 | Fam. Prins | Molentocht SCHAGERBRUG |
24-3-2019 | 11:45 | in overleg | Wijk aan Zee DS1 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | de Moriaan WIJK AAN ZEE |
24-3-2019 | 11:45 | 11:15 | D.E.S. DA1# | Westfriezen DA2 | Fam. Vader | Molentocht SCHAGERBRUG |
30-3-2019 | 16:00 | 15:15 | Hollandia T F2 | D.E.S. F1 | in overleg | Sportzaal de Groet Tuitjenhorn |
6-4-2019 | 10:45 | 09:45 | Tornado E1 | D.E.S. E1 | Fam. Van Schaik en Fam. Roos Goed | Sportpark De Kabel (V) Heerhugowaard |
6-4-2019 | 15:00 | 13:55 | Westfriesland/SEW DC3 | D.E.S. DC1 | Fam. Kaag en Fam. Hoogland | SEW/De Dres Nibbixwoud |
7-4-2019 | 10:45 | 09:50 | Lacom '91 DA1 | D.E.S. DA1 | Fam. Mulder Fam. Vader en Fam. Slikker | Lacom'91 (V) N. Scharwoude |
7-4-2019 | 14:15 | 13:45 | H.V.S. DS1 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | Sportpark De Molentocht (V) Schagerbrug |
14-4-2019 | 10:45 | 10:15 | D.E.S. E1 | Geel Zwart E2 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
14-4-2019 | 11:50 | 11:20 | D.E.S. DC1 | Meteoor DC1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
14-4-2019 | 13:00 | 12:30 | Petten/D.E.S. DS1 | H.C.V. '90 DS1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
14-4-2019 | 14:20 | 13:50 | D.E.S. DA1 | Commandeur/VVW DA1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
28-4-2019 | 14:40 | in overleg | VOS DS2 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | VOS/Sportpark Bataaf (V) Zwanenburg |
12-5-2019 | 10:00 | 09:30 | D.E.S. E1 | D.S.O. E1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
12-5-2019 | 11:05 | 10:35 | D.E.S. DA1 | D.S.O. DA1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
12-5-2019 | 12:30 | 12:00 | Petten/D.E.S. DS1 | DSS DS1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
12-5-2019 | 13:50 | 13:20 | D.E.S. DC1 | Westfriesland/SEW DC2 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
19-5-2019 | 09:00 | 07:30 | Jupiter '76 E1 | D.E.S. E1 | Fam. Prins en Fam. Pleun Goed | De Trije Franeker |
19-5-2019 | 11:00 | 09:50 | Hauwert DC1 | D.E.S. DC1 | Fam. Hoogeveen en Fam. Numan | Hauwert (V) Hauwert |
19-5-2019 | 13:20 | 12:20 | Tornado DA1 | D.E.S. DA1 | Fam. Hoogland Fam. Hobma en Fam. Levi v/d Hoek | Sportpark De Kabel (V) Heerhugowaard |
19-5-2019 | 13:30 | in overleg | De Blinkert DS1 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | De Blinkert/Sportpark R.vd Geest (V) Haarlem |
26-5-2019 | 10:30 | 10:00 | D.E.S. E1 | Tonegido E1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
26-5-2019 | 11:35 | 11:05 | D.E.S. DC1 | Tornado DC1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
26-5-2019 | 12:45 | 12:15 | Petten/D.E.S. DS1 | Hugo Girls DS2 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
26-5-2019 | 14:05 | 13:35 | D.E.S. DA1 | Geel Zwart DA1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten | |
2-6-2019 | 11:00 | 09:40 | SV De Valken DC1 | D.E.S. DC1 | Fam. Roozing en Fam. Van Straten | Valken/Sportcomplex Valken (V) Venhuizen |
2-6-2019 | 12:30 | 11:40 | J.H.C. E1 | D.E.S. E1 | Fam. Konijn en Fam. v/d Veek | JHC/Sportpark (V) Julianadorp |
2-6-2019 | 13:00 | in overleg | Wijk aan Zee DS1 | Petten/D.E.S. DS1 | in overleg | Wijk aan Zee/Sportpark Doolhof (V) Wijk aan Zee |
2-6-2019 | 15:50 | 14:50 | KSV DA1 | D.E.S. DA1 | Fam. Smakman Fam. Mulder en Fam. Vader | Sportpark De Kruising (V) Heerhugowaard |
16-6-2019 | 11:45 | 11:15 | D.E.S. DA1 | Westfriezen DA1 | DES (Sint Boys V) St. Maarten |
SINT BOYS D.E.S.
Sportparklaan 7
1744KG Sint Maarten
t: 0224-785068
e: infosintboys@gmail.com